Правова допомога та законотворча діяльність

Громадська організація «Розбудова» реалізує проекти щодо надання правової допомоги вимушеним переселенцям, учасникам АТО, членам сімей учасників АТО та незахищеним верствам населення у вирішенні юридичних питань з якими вони зіткнулись у житті.

1. Громадська юридична приймальня

Громадська приймальня надає громадянам безкоштовні юридичні консультації. Приймають кваліфіковані волонтери, що отримали необхідну освіту. Очікуємо, що результатом цієї роботи стане не тільки велика кількість вирішених питань конкретних людей, але і  конкретні дії в РОЗБУДОВІ правової держави.

2. Юридична он-лайн консультація

Надсилайте юридичних запитання, кваліфіковані юристи ГО «Розбудова» нададуть письмову відповідь упродовж 24-х годин.

3. Виплата пенсій переселенцям з зони АТО

Ви або ваші близькі залишили зону АТО та не отримуєте пенсію? Для вирішення проблеми пропонуємо ознайомитися з Постановою КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637

4. Реєстрація як фізична особа-підприємець у випадку залишення зони АТО

Фізична особа може звернутися з документом, що підтверджує даний факт зміни місця проживання/перебування до державного реєстратора відповідної адміністративно-територіальної одиниці для проведення державної реєстрації  фізичної особи-підприємця

5. Відновлення документів у разі термінового залишення зони АТО

Вимушені переселенці можуть звертатися з заявами щодо державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання до відділів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем фактичного проживання або перебування.

6. Реєстрація СПД за відновленими документами

Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» не встановлено заборони щодо державної реєстрації підприємницької діяльності фізичною особою за її відновленими документами.

7. Законодавча ініціатива (проект в стадії розробки)

8. Корисні посилання

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com