Розслідування ГО «Розбудова»: перевірка діяльність ТОВ «СІГМАС ЕКОЛОДЖІ»

Відкрите звернення громадської організації «Розбудова»!

У липні 2015 року  на адресу ГО «Розбудова» надійшло звернення з проханням перевірити діяльність підприємства ТОВ «СІГМАС ЕКОЛОДЖІ» 37740696, посилаючись на те що дана організації займається неправомірною діяльністю. Громадська організація «Розбудова» провела власне громадське розслідування та вже передала інформацію до відповідних органів.

Про результати розслідування повідомляємо громадськість.

Товариство з обмеженою відповідальністю  "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ"(ТОВ "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ"), що зареєстроване 03049, м.Київ, вул. Курська, будинок 10 та має фактичну адресу: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Леніна, 17-А погодило з Міністерством екології та природних ресурсів України  перелік робіт:  Збирання 38.01, Перевезення 38.02, Зберігання 38.03, Оброблення 38.04, Утилізація 38.05.

Головним і єдиним засновником є Марчевський Ілля, котрий має у власності ще одне підприємство під назвою  ТОВ "СІ БУД СІСТЕМ"36088514, яке ще з часів Януковича за допомогою тодішнього Міністра екології Злочевського відмивали бюджетні кошти, а йдеться про мільярди. Задля чого була вигадана фірма, саме вигадана, бо згідно відповіді Щасливської сільської ради,  про діяльність такої вони ніколи не чули, та їх про це ніхто не повідомляв. Даний факт є порушенням ліцензійних умов (нижче переписка ГО «Розбудова» з Щасливською сільською радою).

 

 

Але не дивлячись на це, київські посередники, які отримали ліцензії на перевезення та зберігання небезпечних відходів, укладають  договори з ТОВ "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ" на оброблення та утилізацію люмінесцентних ламп термометрів та вивозять небезпечні відходи (першого класу небезпеки) туди, де фактично не проводиться ніяка діяльність згідно виданої ліцензії

Перевіряючи ТОВ "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ», за адресою с. Щасливе, вул. Леніна, 17-А,  було знайдене ще одне підприємство під назвою  товариство з обмеженою відповідальністю  "УТІЛІС ІННОТЕХ" (ТОВ"УТІЛІС ІННОТЕХ"), що зареєстровано 03048, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ПУЛЮЯ, будинок 5, що отримало ліцензію на поводження з небезпечними відходами АД 075672 № 658 від 17.12.2012 д.в. 21.12.2012 на Фактичну адресу: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Леніна, 17-А  та погодило з Міністерством екології перелік робіт:  Збирання 38.01, Перевезення 38.02, Зберігання 38.03. Головними засновниками стали Бевза Роман Володимирович та Хорошевський Віталій Васильови. Так, саме той ХОРОШЕВСЬКИЙ В.В., який був одним з головних «героїв» у справі ТОВ «СЦРМ» та ТОВ «БТУ» в місті Шостка.  Також нам стало відомо, що ТОВ"УТІЛІС ІННОТЕХ» уклало договір з ТОВ "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ» про оренду складських приміщень у квітні 2012 року у останньої, та на підставі цього договору отримало ліцензію в Міністерстві екології .

За невиконання умов договору з боку  ТОВ"УТІЛІС ІННОТЕХ» компанія ТОВ "СІГМАС ЕКОЛОДЖІ» розірвала договір оренди, повідомила про це Міністерство екології  та звернулася до суду. З моменту розірвання договору оренди компанія ТОВ"УТІЛІС ІННОТЕХ» не мала право займатися ліцензійною діяльністю та мала бути позбавлена ліцензії. Чого це не сталося – питання до Міністерства екології та правоохоронної системи.

Громадська організація  «Розбудова» почала перевіряти далі, вже наступного дня відповідні запити були відправленні голові селищної ради Щасливого для отримання інформації щодо фактичної адреси провадження діяльності  цими компаніями та проведення громадських обговорень та слухань в селищі. На офіційний запит громадської організації «Розбудова» № 165/15 від 06.07.2015 Щасливська сільська рада Бориспільського району, Київської області дала розгорнуту відповідь, що за адресою Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Леніна, буд. 17-А даних підприємств не зареєстровано, громадські обговорення та  слухання (згідно чинного законодавства та ліцензійних умов) з приводу розміщення об’єктів поводження з небезпечними відходами не проводились. Крім того, навіть, вулиця вже має іншу назву.

Таким чином, дані підприємства не маючи матеріально-технічної бази, не маючи спеціалістів в даній сфері та не провівши обговорень та  слухань з громадськістю села Щасливе, завозять отруйні відходи першого класу небезпеки та кудись їх дівають, а Міністерство екології та природних ресурсів України продовжує видавати дозволи ділкам режиму Януковича.

Тому громадська організація «Розбудова» звернулася до Служби Безпеки України, Генеральної прокуратури, Ради Національної Безпеки і Оборони, Державної  регуляторної служби з проханням перевірити діяльність цих фірм та анулювати ліцензії даним підприємствам в зв’язку з порушенням законодавства України.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com