Представник «Розбудови» у Громадській раді при КМДА

5 червня в Українському домі відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Київській міській державній адміністрації.

Участь у зборах взяли представники 236 інститутів громадянського суспільства з числа тих, які у встановлений термін подали ініціативній групі відповідний пакет документів для участі в установчих зборах. В роботі також взяли участь заступник директора Департаменту суспільних комунікацій Олег Куявський та спеціалісти відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту.

Після тривалих обговорень представники громадських об’єднань шляхом відкритого голосування сформували новий склад Громадської ради. До нього увійшов і представник ГО «Розбудова» Олександр Мороз, який має чимало планів та пропозицій по поліпшенню життя та побуту киян, розвитку столичної інфраструктури.

За словами Олега Куявського, обрана нова Громадська рада не лише здійснюватиме громадський контроль за діяльністю КМДА, а й активно залучатиметься до підготовки рішень з важливих питань життєдіяльності столиці з урахуванням громадської думки:

‒ Керівний склад, структуру та Положення Громадської ради сформують на її першому засіданні, про що буде повідомлено додатково. З обранням нового складу Громадської ради при КМДА розпочинається новий етап співпраці міської влади та громадськості, який, впевнений, буде конструктивним, відкритим та результативним.

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), налагодження ефективної взаємодії КМДА з громадськістю, врахування громадської думки під час  формування та реалізації державної політики в місті Києві.

Більше інформації про плани проведення консультацій з громадськістю та нормативно-правову базу Громадської ради при КМДА розміщено на сторінці інтернет-порталу КМДА.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com