Вітаємо журналістів з професійним святом!

Від імені Громадської організації «Розбудова» щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем журналіста!

Упродовж усього першого року діяльності нашої організації ми майже щоденно контактували з представниками мас-медіа, маючи розуміння та повну підтримку всіх наших починань. Бо всі ми працюємо заради головної мети — розбудови демократичної, вільної та соборної України.

Інколи підтримка журналістами нашої роботи мала справді дієвий характер. Так, під час екологічної катастрофи у Шостці саме завдяки телеканалу «Інтер» масштаб аварії став відомий на всю країну. Широкий наголос новому басейну в бальнеологічному центрі Київського міського госпіталю ветеранів ВВВ дали столичні відання «Хрещатик» та «Київ1», нашу допомогу обдарованим інвалідом висвітлювала «Газета по-українські». Цей ряд взаємовигідної співпраці «Розбудови» з мас-медіа можна продовжувати і продовжувати. Особливо, в контексті будівництва нового дому для військових, що пройшли через АТО, про який вже стало відомо не лише в Україні, але й за кордоном.

Члени Громадської організації «Розбудова» поважають і цінують справжніх професіоналів своєї справи, патріотів, які працюють не заради сенсації чи гучних матеріалів, а заради стабільності в суспільстві.

Нехай ваша, подекуди дуже непроста, але така необхідна праця, приносить тільки задоволення. Адже журналіст, як і лікар, тримаючи руку на пульсі часу, стежить за суспільним здоров'ям. Тож дякуємо вам за вашу непереборну віру у велике майбутнє нашої держави, за те, що для вас моральні цінності й патріотизм — не просто слова.

Зі святом!

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com