Будинок для Героїв АТО: трудові звершення травня

У останній день травня підведемо підсумки будівництва житлового будинку у місті Хмельницький, який зводить ГО «Розбудова» для військових із Зони АТО.

Завершене зведення трьох житлових поверхів та розпочата укладка цокольного поверху. Будівельники вже розпочали роботи по внутрішній обробці квартир та монтажу електропроводки. Завершені роботи по монтажу зовнішніх вентиляційних каналів.

На фінішну пряму вийшли земельні роботи по укладці електрокабелю 10кВт. Сам кабель, укладка якого має завершитися до 4 червня, вже закуплений та доставлений на будівельний майданчик.

Також триває активна фаза монтажу підземного та зовнішнього газопроводу. 3 червня розпочнеться встановлення в середині квартир лічильників газу та газових котлів. Все обладнання від провідних українських виробників також закуплене та доставлене до Хмельницького.

Згідно графіку робіт, в середині червня має розпочатися монтаж дерев’яної конструкції покрівлі будинку, а також вікон та дверей.

Нагадаємо, здача 18-квартирного житлового будинку для військових 8-го полку спецназу, які брали участь у АТО, запланована на цьогорічний День Незалежності.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com