Надійний позашляховик Центру підготовки "Patriot"

Громадська організація «Розбудова» передала Ізраїльсько-грузинсько-американському Центру підготовки "Patriot" позашляховик Nissan Patrol 3.0 Turbo Diezel.

Авто було придбане волонтерами «Розбудови» у Голландії та перевезене до України. Силами нашої ГО було замінено розхідні частини – масло в двигуні та мостах, тормозні колодки, фільтри, амортизатори, паливний насос, заправлений фреон у кондиціонери та інше. 20 травня позашляховик Nissan Patrol 3.0 був переданий мобільному центру "Patriot" з побажанням довгої та корисної служби для захисту України!

Кілька слів про Центр підготовки "Patriot"

Ізраїльсько-грузинсько-американський недержавний (NGO) Центр підготовки "Patriot" був створений у вересні 2014 року. В цей час кілька ізраїльських та грузинських інструкторів-волонтерів, котрі з ідеологічних міркувань приїхали до Україні і окремо один від одного проводили тренування для окремих рот і батальйонів ЗСУ, МВС і Нацгвардії, об’єднали зусилля. Було вирішено створити мобільний, а потім і стаціонарний (постійно діючий) тренувальний центр, об'єднуючий на українській землі інтернаціональний колектив професіоналів світового класу, готовий тут і зараз навчити всі бажаючі сили АТО найбільш ефективним прийомам, способам, технікам, тактикам і стратегіям ведення бойових дій в умовах сучасних збройних конфліктів і антитерористичних операцій.

В даний момент Центр нараховує біля 20 інструкторів, серед них вищі офіцери грузинської армії, інструктори з багаторічним досвідом служби в ізраїльських спецпідрозділах та розвідці, американській морській піхоті, а також українські помічники інструкторів, котрі пройшли в цій якості не один цикл навчання і зону АТО. Центр співпрацює з МВС та ЗСУ, тренує різні підрозділи МВС, Нацгвардії і ЗСУ, включаючи підрозділи ПДВ, військової розвідки і спецпідрозділи. В різний час інструктори Центру тренували «кіборгів» з 93 бригади, 90 батальйону ПДВ, командний склад 79 аеромобільної бригади та інші.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com