Мінекології усувається від екологічного лиха в Шостці

Екологічна катастрофа у Шостці викликала величезний резонанс в Україні.

Тисячі тон надзвичайно шкідливого реактивного палива вилиті просто неба, наносячи непоправну шкоду екології колись мальовничої місцевості та здоров’ю її мешканців.

Поки правоохоронні органи Сумщини з’ясовують, хто винен у катастрофі, а надзвичайні служби роблять спроби ліквідувати її наслідки, незрозумілими є дії Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України та її підрозділу в Сумській області. Точніше, не «дії», а повна бездіяльність.

Між ГО «Розбудова», Мінекологією та екологічною інспекцією в період з 27 березня по 16 квітня 2015 року проводилося листування, в якому нами було чітко та категорично сказано про можливість екологічного лиха у Шостці та необхідності прийняття негайних мір для його попередження. На жаль, жодних дій у цьому напрямку зроблено не було, а зараз Міністерство екології та природних ресурсів і зовсім робить вигляд, що проблеми не існує. Проте, замовчувати бездіяльність чиновників ми не будемо.

Нижче приведене листування між ГО «Розбудова», Мінекологією та екологічною інспекцією у Сумській області, з якого кожен сам для себе може зробити відповідні висновки.Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com