Наша гордість! Будинок для Героїв АТО

Проблема забезпечення сімей українських військових житлом вже багато років є однією із найактуальніших та найгостріших у країні. Темпи будівництва нового житла є вкрай низькими та не в змозі задовільнити десятки тисяч сімей, які вже багато років чекають своєї черги.

Враховуючи існуючі у країні проблеми, важко розраховувати, що найближчим часом справа зрушиться з мертвої точки. А потреба у житлі лише зростає - із зони АТО до частин базування повертаються поранені, яким потрібен догляд та реабілітація у належних умовах. Через загибель військових залишаються без житла їх сім'ї.

Свій внесок у вирішення вкрай складної соціальної проблеми поставили за мету зробити волонтери Громадської організації «Розбудова». Зусиллями її активістів у місті Хмельницькому збудували житловий будинок для 18 сімей військовослужбовців, які загинули або стали інвалідами під час бойових дій у Зоні АТО.

Територіально-планувальна організація ділянки та архітектурно-будівельне рішення щодо забудови зроблені КП «Житомирпроект», а головним підрядником будівництва визначено БК «Престиж Буд Стиль». Допомогу в облаштуванні прибудинкової території надали ТОВ «Агробізнес» та СЦ «ДаЛаС».

Будинок у цифрах:
- три поверхи, 18 квартир, загальна площа – 1380 м2;
- 12 двокімнатних квартир (загальна площа кожної – від 65 до 72 м2) та 6 однокімнатних (44 м2);
- використано 390 м3 газоблоків, 76 м3 матеріалів для утеплення зовнішніх стін;
- установлено 18 балконних, 50 віконних блоків та один вітраж;
- установлено систему поливу та облаштовано 17 соток прибудинкової території;
- висаджено 50 декоративних дерев, алею з сакур, близько тисячі кущів.

На прилеглій до будинку території будуть зведені ігровий майданчик для дітей, майданчик длі відпочинку дорослого населення, майданчик для занять фізкультурою, майданчик для сушіння білизни та чищення речей, майданчик для вигулу собак, парковка авто.

Як і було обіцяно, будинок звели в рекордно короткі строки. В останніх числах вересня Державною архітектурно-будівельною інспекцією його прийнято в експлуатацію та видано відповідну декларацію, а на 14 жовтня 2015 року відбулось святкове відкриття та вручення ключів щасливим власникам житла!

Загалом, будинок зведено за 7 місяців і 9 днів, або за 223 дні!


Хронологія будівництва будинку в місті Хмельницькому:

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com